icon gasPlyn

   Zemní plyn patří mezi nejrozšířenější a nejméně náročné způsoby vytápění, co se týká obsluhy. Je také velmi šetrný k životnímu prostředí, neboť při spalování plynu dochází k minimálnímu vypouštění škodlivin do ovzduší v porovnání se spalováním tuhých paliv.


   Používá se k vytápění jak obytných domů, tak celých průmyslových objektů včetně kanceláří a různých veřejných budov jako jsou úřady, školy nebo sportovní haly. Více o vytápění naleznete v sekci topení.

   Plynofikacemi se zabýváme již od našeho založení, t.j. od roku 1997, čímž Vám garantujeme vysokou odbornost, kvalitu a použití moderních technologií. Naši zaměstnanci jsou odborně způsobilí pro tuto činnost a jsou proškoleni od ITI Hradec Králové.

   V rámci plynofikace zajišťujeme celou zakázku tzv. na klíč, tedy od projektové dokumentace, přes vlastní realizaci díla až po revize plynovodu a vyhrazených plynových zařízení. Plynové rozvody instalujeme z mědi, oceli a plastu. Jsme schopni zbudovat jak domovní kotelny s výkonem do 50ti kW, tak i velké průmyslové kotelny s výkonem zařízení do 1 500 kW. Upřednostňujeme plynové zařízení od tradičních evropských výrobců, kteří na trhu zaujímají již řadu let svá místa. Můžeme tedy doporučit tyto výrobce a jejich výrobky jež Vám jsme schopni dodat a nainstalovat za výhodných podmínek:

logo Baxi
Baxi
logo Buderus
Buderus
logo Dakon
Dakon
logo Geminox
Geminox
logo ImmerGas
Immergas
logo Junkers
Junkers
logo Thermona
Therm
logo Vaillant
Vaillant
logo Viadrus
Viadrus
logo Wolf
Wolf

   V našem e-shopu nabízíme sestavy plynových kotlů a příslušenství, plynové kotle, měděné tvarovky pro rozvod plynu a jiné doplňky.