icon tempTopení

   Vhodně zvolená technologie vytápění patří mezi hlavní činitele, který významně ovlivňuje provozní náklady na bydlení. Každý investor proto klade velký důraz na kvalitu a způsob vytápění svého objektu. Neustále sledujeme nové vývojové trendy a technologie v této oblasti, které se následně snažíme nabídnout našim zákazníkům.


   Naši zaměstnanci používají při montáži otopných systémů moderní technologie, nové materiály a strojové vybavení a díky tomu jsou schopni provádět topenářské práce ve vysoké kvalitě a cenové dostuponosti. Nabízíme rozvody systému ústředního vytápění z mědi, oceli i plastu podle povahy a požadavků provozu. Nabízíme také plynofikaci (více v sekci plyn). Námi nabízené rozvody otopného systému lze rozdělit na 3 základní skupiny:


vytápění otopnými tělesy,

   kde se systémem rozvodů přenáší teplo od zdroje do systému otopných těles, které ho dál předávají do místnosti. Jedná se o klasický způsob vytápění, který zpravidla splňuje vešekrá přání a požadavky zákazníka.


podlahové vytápění,

   kde systém trubek umístěných v podlaze předává teplo do místnosti bez otopných těles přímým přestupem tepla skrz podlahu. Tento způsob je velmi moderní, působí velmi esteticky a komfortně.

 

vytápění sáláním,

   kde je přenos tepla do místnosti zajištěn sáláním tepla z lokálních topidel bez systému rozvodů tepla, kdy vlastním zdrojem tepla jsou krby, krbové vložky a kamna. Jedná se o tradiční a v poslední době velmi vyhledávavý alternativní zdroj vytápění.   Jsme schopni dodat a nainstalovat výrobky od předních evropských výrobců:

logo ABX
ABX
logo Gabotherm
Gabotherm
logo Hass & Sohn
Haas+Sohn
logo ISAN
ISAN
logo Korado
Korado
logo PURMO
Purmo
logo REHAU
Rehau
logo Romotop
Romotop
logo TopTherm
TopTherm

   V našem e-shopu naleznete radiátory, armatury k radiátorům, měděné tvarovky, bronzové tvarovky a černé tvarovky.